| BYAAA_5532 a întrebat:

Cum pot anula o adresa de messenger yahoo? funda! kiss

Răspuns Câştigător
| Baton a răspuns:

Https://edit.yahoo.com/config/delete_user
intra acolo si vei completa niste chestii.
dupa 90 de zile nu va mai putea fi folosit si nici creat de altii... chiar daca il stergi si poti crede ca altii il pot inregistra pentru ei nu se intampla asa...ci este sters definitiv.

2 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Https://edit.yahoo.com/config/delete_user da aici, scrie id-ul tau si parola de la id si intra, dupa aia da in jos, acolo trebuie sa alegi yes(adica vrei sa renunti la cont) si scrii codula ala de acolo funda?

| LoveBonJovi a răspuns:

Nu o poţi şterge, doar nu mai intri niciodată pe ea şi gata.
Baftă!