| manndarina a întrebat:

Cum pot asculta mesajele vocale?
Sunt in orange(cartela) si daca sun la 555 imi cere cod secret si alte(porcarii le pot spune)... vreau doar sa imi ascult mesajul primit thinking
Ce trebuie sa fac?
Multumesc happy

2 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

In mod normal se acceseaza direct acest numar. Raspunsul este automat. Ai umblat cel mai probabil in telefon si ai setat vreo optiune.

| Sოﺁℓε a răspuns:

Draga ai un cod tiia pus cod ai umblat pe la setari la cod de siguranta si ti l-ai codat decodeazal si o sa poti ca din cate stiu iti cere codu scrie dc mai sti