| deyutzyk97 a întrebat:

Cum pot cumpara haine, pantofi etc. pe zwinky.com intreb asta pentru ca nu ma lasa sa cumpar cu ZBucks. Zice ca pot cumpara doar pe Zcard cum sa fac rost din ala...HELP

3 răspunsuri:
| IuliaAle a răspuns:

Pentru Zcard trebuie sa platesti niste banuti adevarati... Daca vrei sa faci rost de Zbucks, au acolo o sectiune cu jocuri, iar cand joci un joc primesti Zbucks; cu cat scorul jocului este mai mare, cu atat vin mai multi banuti! happy. Totusi, eu una m-am plictisit de zwinky.incearca si tu IMVU sau SecondLife! happy

| n0name a răspuns:

Eu am zcard... dar am platit 1 mil pentru 8000:X am avut 16000 pana acumbig grin

| cici_5907 a răspuns:

Srry... dar aveti conturi de care v-ati plictisit?