| Oprea_Adrian_1993 a întrebat:

Cum pot deveni mai faimos pe YouTube?

Răspuns Câştigător
| DanielaFD a răspuns:

In primul rand, trebuie sa ai o camera de filmat buna si in al doilea rand trebuie sa-ti faca promovare un YouTuber care are multi abonati. Si normal ca acesta isi castiga si el banii (adica trebuie sa platesti) pentru promovare. Nu trebuie sa ii copiezi pe ceilalti, trebuie sa vii cu idei originale. Bafta!

3 răspunsuri:
| Rinkirikaki a răspuns:

Momentan ai 10 ani... Nimeni nu se uita la un copil de 10 ani. Incearca sa faci altceva in timpul liber, spre exemplu, sa iesi afara cu prietenii. Traieste-ti copilaria!

| OnuOnulică a răspuns:

Îți trebuie promovare. Degeaba postezi regulat dacă nu ai o promovare de la un youtuber mare.

| DARIUSBRB a răspuns:

Posteaza mult ca mine.