| Nemesis_9263 a întrebat:

Cum pot dezinstala parola de la calculator?

Răspuns Câştigător
| Alecsandraa a răspuns:

Dai pe start, si pe Panou de control. Apoi dai pe Conturi utilizatori[sau daca il ai pe engleza, nu mai tin minte cum scrie, dar are o iconita cu 2 oameni] si dupa ce ai dat, dai pe contul respectiv si dai 'Stergere parola' sau ceva de genu' happy. Sper ca am fost de folos :*.

1 răspuns:
| ChibiRose a răspuns:

Dai pe start la imaginea computerului si alege una, ca sa it apara optiunile.Acolo te duci la parola si dai deselect, sau asa ceva!