| ray_1368 a întrebat:

Cum pot sa blochez contul cuiva de Facebook sau sa il raportez ca sa fie blocat sau orice de genul asta?

Răspuns Câştigător
| EvilThoughts a răspuns:

Pai daca ii stii parola e mai bine...il dezactivezi.
daca nu te uiti in lista ta de prieteni, apesi pe el si in josul listei lui cu prieteni si apesi pe denuntawinkingkisssimplu ca buna ziua!winking

5 răspunsuri:
| stefanita12 a răspuns:

Eu doar o data i-am blocat contul varului meu, i-am gresit parola de 3 ori si am dat resetarea parola, am iesit, am gresit iar de trei ori si apoi mi-a aparut blocheaza-mi contul si i-am blocat contul si vreau sa il blochez iar si nu imi da voie. Daca stii parola lui de mess poti sa eu schimbi, dai la ai uitat parola? si apoi dai a 2-a varianta si te duci la mess si apoi iti da email si parola, ii dai email-ul si parola si iti apare acolo parola, o scrii pe Facebook si apoi schimbi si emailul la Facebook si emailul la mess.

Alte răspunsuri
| Vyoletzyk a răspuns:

Da, este simplu, dar nu poti decat sa ii trimiti un mesaj "ca nu iti place poza lui" sau sa nu mai ai nici un contact cu el pe Facebook nici de cum sa-i blochezi contulsad asta vreau si eu sa stiu cum ii blochez contul happy, astfel incat sa nu mai poate intra pe el niciodata. happy

| Rosca_Maria_1976 a răspuns:

Cineva imi foloseste pozele si numele pe fabook.ce pot sa fac?

Alte răspunsuri