| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa castig mai multi dolari pe petville de pe facebook? Nu monede ci dolari plszz

10 răspunsuri:
| Alëxąndŕą a răspuns:

It apare un cufar dai pe el sa zicem ca mergem in alta casa si ar trebi sa fie sau sa-ti faci un alt cont acum sa spunem ca esti in cont asta care ti l-ai facut nou si esti prieten cu contul tau si dai pe send gift si sunt 2 cuti bleu si red dai pe una din ele it trimiti te duci in contul tau il accepti si apoi astepti un pic sa vina a stoc apoi il pui in casa sau dai click pe el si primesti 2 petcashhappy eu asa fac petcash

| Asdfasdefta a răspuns:

Pai...trebuie sa ai cati mai multi prieteni...numele meu pe facebook este Rebecca Aniri. add me!winking

| publicname a răspuns:

Doar daca platesti cu cardul altfel nu poti

| publicname a răspuns:

Da, cumperi cu bani adevarati bani pentru jos, cauta acolo "BUY FV"

| Cataa9 a răspuns:

Ori platesti, ori daca iti apare un animalut si iti spune "I'm lost? Do you know(.)adopt me". Trebuie sa gasesti pe cineva ca sa il adopte.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie sa platesc ceva in bani adevaratzi?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Acum a aparut acea modalitate, iti da cate 2 petcash in fiecare zi sau mergi la prieteni si mai gasesty cate un cufar pe acolo asta mai e o modalitate sau ii primesty cAND TRECI NIVELUL.Sau pur si simplu, cumparai.Alte modalitate nu exista.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

As vrea sa stiu cum se trimit bani dintr-un cont pe altul pe petville

| Aniri0000000000 a răspuns:

Da monede cum se castiga?

| Aniri0000000000 a răspuns:

Da cum se castiga monedele la petviile ca eu abia am inceput si chiar nu stiu... cine poate sa-mi zica si mia va rog frumos