| gabielena a întrebat:

Cum pot sa construiesc case in sims2? sau sa le cumpar pe cele scumpe?sad

Răspuns Câştigător
| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a răspuns:

Sa construiesti nu stiu dar sa le iei pe cele mai scumpe acum am aflat si eu:X///:faci o familie o pui pe un teren gol(fara casa unde este doar verde)daca ai aaasa ceva eu am, si acolo faci bani :ctrl shift c:codul de bani iesi dupa ce ai facut cati bani vrei iesi din acea familie o salvezi dai la move family o muti acolo o sa-ti apara la familii create si cauti o casa mare daca ai facut atatia bani cat costa! sper ca m-am exprimat bine:am o problema cu astahee heeSUCCES!

2 răspunsuri:
| gabielena explică:

Heey multumesc pentru ajutor:X

| gabielena explică:

Heeey! multumesc:X:X:X