| JustBeEvil a întrebat:

Cum pot sa dau funda? nu stiu... ajutati-ma si primiti una...

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Cand te vei hotara, ce raspuns este cel mai bun/folositor (ai maxim 5 zile la dispozitie), va trebui sa dai clic pe "Declara raspuns castigator" in dreapta raspunsului preferat, iar apoi sa apesi pe "OK". Succes!

P. S. Bine ai venit printre noi!

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

@Kitty, ma bucur, ca ti-am fost de folos. Mersi pentru apreciere! Numai bine!

| rozeta_5766 a răspuns:

Fii atent/a. in partea dreapta la un raspuns la o intrebare se gaseste o funda gri. daca dai click pe ia se face portocalie.iti va aparea daca vrei sa dai fundita raspunsului iar tu trebuie sa dai ok.si trebuie sa dai funda celui care este cel mai folositor.