| Razvy_4886 a întrebat:

Cum pot sa dau funda? Sunt nou si nu gasesc niciunde am cautat si pe google dar nu am inteles.

Răspuns Câştigător
| alex_9656 a răspuns:

Cand pui o intrebare si o persana/mai multe iti raspund in dreapta raspunsului iti apare o funda si sub ea scrie: declara raspunsul castigator si gata ai dat funda. Daca ai inteles da-mi si mie o funda.

1 răspuns:
| Zambarici_8911 a răspuns:

Apesi pe fundita gri din dreapta raspunsului,care se va face portocalie.Fundita apare numai daca ai mai multe raspunsuri(>2)