| Kiraa a întrebat:

Cum pot sa imi umflu rotile de le bicicleta fara pompa? big grin

Răspuns Câştigător
| T30D0RA a răspuns:

Ai putea merge la o benzinarie unde se umfla rotile la masini, merge si la bicicleta. Cu un singur buton poti rezolva problema.winking

4 răspunsuri:
| oAnna a răspuns:

Nici o sansa, doar daca ai plamani buniwinking

| Skylar a răspuns:

Cumperi niste WD-40, sprayezi putinpe geanta si dai foc ca in videoul urmator http://www.youtube.com/watch?v=rNVXHbja0cE

| AFR81 a răspuns:

Hai ma las'o dracu.Mai mult de 15 lei nu e o pompa de bicicleta.Chiar si asa,nu ai vreun prieten care sa iti imprumute una? Sau na,du'te la vulcanizare si ti'o umfla pentru un leu, daca nu gratis. Daca ai plamani poti si asa, insa foarte greu.

| AndreIT97 a răspuns:

Fa-i o respiratie gura la gura... dar dupa aia vei avea tu nevoie.