| 熊Panda熊 a întrebat:

Cum pot sa nu mai pun la suflet toate comentariile rautacioase?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Devi indifrent, nepasator

| RAY a răspuns:

Faci ca mine de 3 ani se tot lupta astia sa scriu gramatical dar nu ma las eu la mana lor, mereu trebuie sa gandesti pozitiv, sa nu bagi omul rau in seama, multe gunoaie sunt in tara asta crede-ma ca e full, suntem o natie pierduta moral, lipsita de civilizatie, primitiva

| J0B0MAT a răspuns:

Trebuie sa fii indiferent la parerile celorlalti, iar pentru asta trebuie sa inveti sa te iubesti si respecti pe tine asa cum esti si sa capeti incredere in tine.

| TicTac47 a răspuns:

Problema asta o aveam si eu, si poate chiar o mai am. Sa devi nepasator nu e bine ca dupai nu o sa iti mai pese de nimic.
Ca sa eviti sa mai pui la suflet incearca sa nu te mai gandesti la ceea ce ti se spune.
Atunci cand te gandesti la ceea ce ti s-a spus, te framanta mereu.
Scapa de acel gand.

| IBV a răspuns:

Tre. sa te gandesti la comentariile constructive si o sa vezi ca o sa le ignori pe cele care te deranjeaza