| Laly_4113 a întrebat:

Cum pot sa sterg contul de pe cinemarx? sau sa nu mai primesc pe mail ca nu stiu cine vrea sa-mi fie prieten.

Răspuns Câştigător
| JeRo a răspuns:

Simplu, vezi ca de fiecare data cand primesti un mail de la cinemarx ai in josul paginii un titlu scris foarte mic "Dezabonare" sau pe cinemagia zice de exemplu asa "Daca nu mai doriti sa primiti pe viitor Newsletter-ul CineMagia, va puteti dezabona aici." (si apesi pe aici) nu stiu cum este pe cinemarx deoarece nu am cont dar sigur asa trebuie sa te dezabonezi de la stirile lor.