| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa vad si eu cine mi-a dat stupid sau nefolositor la o intrebare?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca esti chiar atat de curioasa, te duci la profilul celor care crezi ca ti-au votat raspunsurile, dai click pe voturi date de x... dupa care dai la voturi stupid si te uiti acolo. Daca nu ei ti-au votat raspunsurile i-ai la rand pe ceilalti care au raspuns la intrebarea respectiva sau pe autorul intrebarii(sansele sa fie unul dintre ei sunt destul de mari). Dar nu are nici-un rost sa verifici cine ti-a dat stupid, e pierdere de vremewinking.

2 răspunsuri:
| cretzufinish a răspuns:

Doar daca il suspectezi pe vreunul te poti uita la profilul lui si la voturile respectivului/ei gasesti sau nu si raspunsurile tale (dupa noroc) big grin

| Butsilee a răspuns:

Dai la raspunsurile mele-->Dai click pe intrebare-->si vezi happy