| nevermind_9666 a întrebat:

Cum pot schimba parola pe yahoo messenger?
dau fundita

Răspuns Câştigător
| cicilica a răspuns:

Cand deschizi mess-ul dai in partea de sus->Messenger->My Account InfhiroYes scrii pe urma parola ta curenta-> Sign in->Change Your Password

Enter your Current Password: parola curenta
Choose a New Password: parola noua
Confirm your New Password: parola noua

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Intri la yahoo.com si acolo dai change password e pe site

| cosmina05 a răspuns:

Intri pe mess dai click sus la messenger apoi la my account info. ti se deschide pagina web scrii parola de la mess ca sa intri in cont apoi dai la change your password. e in stanga paginii la sign-in and security, apoi urmezi pasii.scrii parola veche, apoi pe cea noua, iar cea noua si dai save