| anonim_1106 a întrebat:

Cum poti sa te faci pe imvu vip cu imvu mafia? Miam facut si eu un cont ...Cine ma ajuta FUNADAAlove struck

2 răspunsuri:
| Annelieseee a răspuns:

Cumperi sa fii vip, dar daca n-ai chef sa cumperi cauti pe google sau ti dau past la ce mi-o spus unu de pe imvu ca trebuie sa fac pentru a avea bani:1.Iti faci un email e fake la yop mail
V1rusXV1rusX Whisper: 2. Te duci la http://www.imvu.com/ te loghezi apoi te duci la CREDITS-earn credits- Refer a Friend-Invite and refer people-Invite by email
V1rusX: 3. Your friend's email address-acolo trebuie sa bagi emaiul cel nou pe care l-ai facut mai sus la
V1rusX: 4. Your friend's first name-aici bagi un nume care vrei u
V1rusX: 5.Restul vei lasa cum este acolo
V1rusX: 6.Personalize your message -aici scrii un mesaj care vrei u
V1rusX: 7. Dai pe continue
Guest_Vkys has joined the chat
V1rusX: 8. Te vei duce la yop mail ala vei verifica emaiul care l-ai trimis si vei da acolo YES iti va automat sa-ti faci cont pe imvu u til vei face cu un nume oarecare cu emaiul cel nou pe care tocmai l-ai creat apoi vei da YES odata dai X si apoi mai dai odata YES apoi vei face contul normal cum trebuie in continuare apoi ii vei da unui prieten sa intre pe acel cont care tocmai l-ai facut pe imvu veti astepta cam 5-6 mine vb intre voi pentru a primi creditele si iti va da cei daca vrei sa primesti 1500 mai dai 5chaturi;)

| anonim_1106 explică:

Jtiuuu da asta nu e pentru vip ci crediteI don't want to see