| MonkeyBoy a întrebat:

Cum poti sa te transformi in vampir?

Răspuns Câştigător
| positivity a răspuns:

Bună.
Eu nu cred că mai există astfel de creaturi mitologice in ziua de azi.
Vampirii sunt fiinţe mitologice care rezistă prin hrănirea în special cu sânge de la creaturi vii, în special oamenii.
Dacă vrei să te transformi într-un vampir, ar trebui mai întâi să găseşti un vampir, şi apoi să te muşte de gât.

4 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Hello! Tu cati ani ai? 5 sau 6? si copii de la varsta aia sunt mai destepti = ]] doamnee cum sa te transformi in vampir si siren? cred ca ai ceva probleme pshice frate! te uiti la prea multe filme cu ''FANTEZII''!

| Dorinel a răspuns:

Sari de la etaju 8 si te vei transforma in liliac!

| silviu08 a răspuns:

Te culci cu dracula raised eyebrows

| octavian666asimionesei a răspuns:

Ma fratilor, eu cred ca gandirea voastra este putin limitata... Ganditi-va la asocierea intre doua sau trei ADN-uri cu ADN-ul omului!
O transformare sigur exista!