| adsfsf a întrebat:

Cum raportez o persoana?

3 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Sau ii trm un mesaj privat Ralucai.TPU

| juniper a răspuns:

Cand raspunde cineva la o intrebare in dreapta raspunsului trebuie sa scrie raportare, este sus si are un! rosu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna :) In dreptul fiecarei intrebari /raspuns este data postarii si un butonas cu "raporteaza ", sau poti trimite mesaj sus sus la "CONTACT", sau sa ii trimiti mesaj ralucai aici
http://www.TPU.ro/utilizator/admin

Mult succes, incearcale pe toate trei, dar cel mai bine trimitei mesaj ralucai, la ea fugim mereu cand avem probleme :)