| Nişka a întrebat:

Cum reactionezi cand cineva nu este de acord cu tine? Mai ales cand ai, dar sh cand nu ai?

Răspuns Câştigător
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Cand cineva nu este de acord cu mine trebuie sa imi aduca argumente, daca are dreptate e ok, daca nu are dreptate nu ma las pana nu il fac sa recunoasca asta.

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Cand stiu ca am dreptate nu renunt nici in ruptul capului.
Cand nu am ma retrag sistematic din bataliehee hee

| M' a răspuns:

Ii spun asa bine ca toti sunt prosti si tu esti desteptul daca te convingi ca am dreptate cautama...

| floflory a răspuns:

Trebuie sa fie inaparat de acord cu mine chiar daca am sau nu dreptate laughing