| KiaraHoney a întrebat:

Cum reactionezi cand un baiat iti spune ca este indraagostit de tine dar tu deja ai o relatie cu altcineva?

Răspuns Câştigător
| Marinela_8741 a răspuns:

Draga mea, pentru inceput e necesar sa fii tu insusi.Trebuie sa dai dovada de educatie si apoi sa clarifici lucrurile.Ii spui fara sa-l jignesti, il rogi sa te inteleaga.Mult succes! Funda, plizzzzzzzzzzzzzzzzzzz

6 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Ii zic ca nu pun botul la vrajeala lui ieftina sau sa plimbe ursul.

Un refuz categoric si evitatul sunt de-ajuns cand dai de retardati care cred ca iubirea vine la fiecare fusta scurta.

| gigiro a răspuns:

Nu exista decat doua posibilitati :ori nu te duce mintea, ori te duce prea mult, dar la mintit.

| AliceHappyGirl a răspuns:

Daca am sentimente reale pentru iubitul meu nu reactionez in niciun fel. Ii spus celuilalt ca am deja pe cineva, pe care-l iubesc si nu imi doresc pe altcineva.
Dar daca sentimentele lui ma pun pe ganduri, ma gandesc daca sa imi las iubitul sau nu pentru el, este clar ca e o preoblema in relatia mea si ca de fapt nu il iubesc cu adevarat. Asa ca trebuie sa fiu foarte atenta sa nu dau "vrabia din mana pe cioara de pe gard". Sunt convinsa ca intelegi la ce anume ma refer.

Răspuns utilizator avertizat
| AnaSury a răspuns:

Depinde ce simti pentru acea persoanawinking
Daca il iubesti. e mai complicat.
Daca nu il iubesti, incearca sa ii zici asta fara sa il jignestiwinking

| Optimus7 a răspuns:

Cred ca fiecare baiat procedeaza diferit. Ori o ia in gluma, ori nu te baga in seama sau incepe sa se dea la tine /