| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa am mai multa incredere in mine? Poate ca e o intrebare stupida p3ntru unii dar as vrea sa stiu cum au reusit cei timizi sa prinda incredere in ei.happy

Răspuns Câştigător
| muuu a răspuns:

Gandeste-te putin.winking o viata ai... fa lucuri nebunesti, pe care nu te-ai crezut in stare k o sa poti sa le faci. k alta sansa nu se stie daca o sa mai ai... si in primul rand tu daca nu ai incredere in tine si nu te vezi cu ochi tocmai buni, nu poti sa ai pretentia de la ceilalti sa o faca. si eu eram la fel ca tine acum cativa ani. si mi-am dat seama ca nu merita, si ca in viata au de castigat persoanele care stiu sa se implice in diverse lucuri, care au tupeu.(dar nu vorbesc de acel tupeu nesimtit cum au altiihee hee )Intra in vorba cu persoane straine, deschide conversatii, genul asta de lucruri te ajuta.crede-ma spun din proprie experienta. >big grin

3 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

Nu da prea multa atentie aspectului tau fizic. Nu te gandi prea mult la ce cred altii despre tine. Fii tu insuti/insati.

| Valeria_Micleuşanu_1993 a răspuns:

Conversatie multa! Dicuta cu necunoscuti pe facebook,mess etc, incearca in clasa sa abordezi subiecte, fii tu insuti! zimbeste mai des si renunta la complexe! bafta!
http://valeriamicleusanu.blogspot.com/

| andrey69sex a răspuns:

TREBUIE SA ITI CUNOSTI LIMITELE CAND STII CA POTI SA FACI UN Lucru Daca Chiar Vrei Trebuie Sa Ai incredere maxima in tine odata ce vei avea reusite pe anumite planuri in viata vei sti ce poti si unde poti.