| MalinaAndreea a întrebat:

Cum sa am profil privat pe facebook? Funda pentru cine imi explica cum...

Răspuns Câştigător
| lore122 a răspuns:

Ca sa-ti faci contul privat, te loghezi pe facebook.com, te duci la Account, apoi Privacy Setting. Aici o sa gasesti butonul Control Your Default Privacy. Daca vrei sa-ti faci contul privat si doar prietenii sa-ti poata vedea profilul, bifezi casuta Friends. Tot aici, mai este un lucru interesant. Daca alegi Custom, poti alege si care din prietenii din lista sa aiba acces la informatiile tale. Funda?puppy dog eyes