| RAY a întrebat:

Cum sa dai un sens, scop vietii tale?

7 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Scopul meu in viata e sa ajung sa am destui bani cat sa traiesc confortabil. Dar mai am pana il atinglaughing

| RAY explică (pentru Wr3nch):

Atat doar?

| Wr3nch a răspuns (pentru RAY):

Da, pentru ca daca ai banii, poti sa ai si restul. Dar nici nevasta nici copii nu te iubesc daca sub bradul de craciun e pustiulaughing

| RAY explică (pentru Wr3nch):

Iubirea nu o cumperi cu bani

| Wr3nch a răspuns (pentru RAY):

Dar dispare rapid cand nu o ailaughing O stiu multi pe pielea lor.

| Mosotti a răspuns:

Ventrue zice f bine, si eu la fel, sa am o viata buna si sufleteste dar si financiar, combinate, el greseste prin faza ca fara emotional nu e bine chiar daca ai bani, dar nici invers.
Daca ai bani nu neaparat ai si emotionalul, faptul ca poti face casatorie, asta nu are nici o legatura.
Sa imi traiesc cat mai intens fiecare zi, atat e scopul meu.

| Mosotti a răspuns (pentru Wr3nch):

Iubirea e iubire, parintii te iubesc si cu bradul pustiu, asa si partenera sau copilul, dar sigur sa fie un trai decent, altfel nici tu insuti nu poti trai, aia e baza ce zici tu.