| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa devin reprezentant la infinity? cine ma poate ajuta?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Te înscrii direct la ei pe site: http://www.infinity-trade.ro/
Oare merită?
Pa, pa.

4 răspunsuri:
| ana75 a răspuns:

Daca doresti detalii ma poti contacta pe email annamarya04@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Alege lady's pentru detalii ella_angel_016, sunt coordonator...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca te mai intereseaza sa te inscrii poti sa ma contactezi, anca ma numesc... 0746865791. sunt coordonator la infinity si garantat merita...se castiga f bine

| lavinia_4694 a răspuns:

Daca mai dresti sa te mai inscri ma poti contacta la adresa laviniamarius60@yahoo.ro bafta