| alinutza4a a întrebat:

Cum sa fac sa nu ma satur de o melodie. acum imi place f mult kerri hilson-i like. imi place ff mult si nu vreau ca dupa ce o ascult f mult sa ma satur de ea sad

1 răspuns:
| pengu a răspuns:

Hey...si mie imi place, dar ca toate lucrurile de pe pamant, in totul exista o masura. nu prea ai cum sa o asculti in continuu si sa iti placa si dupa 5 zile sau dupa ce apare alta melodie mai frumoasa. incearca sa nu o asculti chiar atat de des si iti va face astfel mereu placere sa o auzi.
byeehappy