| elenaole a întrebat:

Cum sa imi inving teama de gandaci aceia mari si urati si paianjeni?

Răspuns Câştigător
| motolo9ve a răspuns:

Pai inceraca sa iti dai seama ca nu sunt asa cum crezi tu

4 răspunsuri:
| MioaraParalescu a răspuns:

Ia un papuc, o carte, un ziar ceva si ZDROBESTE-I pe nenorocitii aia mari si urati laughing
Da acum pe bune chiar nu are de ce sa iti fie frica pentru ca ei nu sunt veninosi sau ceva happy
Trebuie sa stai sa te gandesti ca frica ta este irationala, fara sens pentru ca nu sunt capabili sa iti faca nici un rau.
Stiu ca aspectul lasa de dorit dar daca Dumnezeu ne-a lasat cu ei pe pamant nu avem ce face laughing
Fii barbata rolling on the floor

| Brâncuşi a răspuns:

Bună seara, cu aceasta claustrofobie te-ai născut de mică dar cu puţină îndemânare şi dorinţă sigur vei putea scăpa de asta iar totul va fi mult mai bine.
O seară bună!

Răspuns utilizator avertizat
| elenaole explică:

Foarte usor de spus un papuc, bocanci etc. dar cand ii vad ma ia un fior si nu stiu, nu pot sa ii omor ca dupa aceea fug si ma sperie mai tare cand fug cu tentaculele lor hidoase... sper sa nu radeti de mine, nu sunt fricoasa de fire, dar aceste fiinte urate chiar ma sperie