| casmaua a întrebat:

Cum sa-mi fac o cagula?

Răspuns Câştigător
| baru a răspuns:

Sall. Nu trebuie sa-ti faci. In magazine cu profil sportiv, cauti la schi si gasesti gata facute. Pa!

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cauti o caciula apoi rogi pe cineva sa ia un marker si sa iti faca conturul la ochi si gura cand o ai pusa pe fata si cand o dai jos tai acele parti si gata.

| annaliana a răspuns:

Iei o caciula si faci 2 gauri in ea(in dreptul ochilor)si una in dreptul gurii. Apoi le tivesti(cosi in jurul gaurilor)ca sa nu iasa ate, sa se desfire.

| AndreiRoll a răspuns:

Iei un tricou, iti pui fata in partea pentru gat, si legi manecile la spate si gata o cagula.Sau te duci intr-un magazin de sprot si iei una de schi.