| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa scapi de dorul cuiva?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Acest sentiment este prezent in inima fiecarui dintre noi si niciodata nu vom scapa de el.Fie ca ne este dor de persoana iubita sau altceva.
Insa daca stai in loc,fara nici o ocupatie, nu va trece!
Iti trebuie ceva, o iesire cu pritenii cei mai buni,refugiaza-te in munca, orice,este bine sa te afli in preajma celor care tin cu adevarat la tine.
Acum totul depinde de tine.Ori alegi sa versi lacrimi in batista, ori te tai in maini si iti controlezi viata.
Inteleg acum ca nu suntem roboti, ca doar avem sentimente suntem oameni, insa nu trebuie sa pui gaz pe foc, ca mereu sa persisti in aceasta stare.
Capul sus si mergi inainte!
Te pup!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sedinte de hipnoza

| noname2021 a răspuns:

Multumesc tuturor

| georgiana999 a răspuns:

Un inceput bun ar fi sa scapi de toate lucrurile care iti aduc aminte de acea persoana iar in loc sa stai cu gandu la el/ea roaga o prietena sa te includa in lista ei de activitati pentru ati mai lua gandul putin sau la feld e bine poti sa vezi un film preferat vazut cu mult timp in urma

| Geojorjy a răspuns:

Nu scapi...