| MysteriousVIP a întrebat:

Cum sa sterg. Yahoo mesenger definitiv din PC,,, prin alte metode ...am incercat, dar cand dau sa-l sterg zice Yahoo arhive corupt. si nu ma lasa sa-l sterg, ce sa fac sad? fundita

3 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

In panou de control--> adaugare sau eliminare programe-->eliminare yahoo messenger happy

| justdanceklihkuugiuhb a răspuns:

Intra la control panel si de acolo la add or remove programs si incearca sa il stergi de acolhappypoate merge...succesbig grin

| MysteriousVIP explică:

Poi facui asta. da ramne Profil->Arhive,, si nu pot sa o sterg ca e corupt