| AndreeaRullz a întrebat:

Cum saruta un nativ din zodia Pesti?big grin

15 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Ca orice alta persoana! fiecare e diferit! asta o stim cu totii! Ce conteaza in ce zodie suntem(eu sunt ''berbecutza'')

| elena a răspuns:

In apa.

| JeSa a răspuns:

Bănuiesc căwhistling "pasional"tonguebig grin!

Răspuns utilizator avertizat
| laurentiu_9029 a răspuns:

Astea sunt prostii, fiecare sarute cum stie. Zodiacul este o prostie.

| →ღ♥•þί†ίк•♥ღ←_5819 a răspuns:

Cred ca saruta destul de bine...fiecare cum a fost invatat nu cred ca zodiacul are vreo legatura cu ce stie omulthinking

| BrUnEtA_2704 a răspuns:

Suuper marfa...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca un peste laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Saruturile Pestilor sunt romantice si foarte senzuale. De obicei saruta pe indelete si le place ca un sarut sa dureze cat mai mult. Pestii se pierd cu totul in sarut si fac tot posibilul sa se armonizeze cu partenerul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

PESTI
Cei din zodia Pesti sunt cele
mai romantice fiinte din zodiac. Sarutul care le face sa isi piarda
mintile este cel frantuzesc, care le trezeste de fiecare data senzatii
tulburatoare. Saruturile sale devin pasionale si extreme de senzuale,
deoarece in dragoste le place sa ofere totul. Pestii nu se grabesc
niciodata cand saruta, fiind adeptele unui sarut pe indelete, de lunga
durata.:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intr-un mod interesant.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

PESTI
zodiac sarutuluiNativele din Pesti sunt cele mai romantice fiinte din zodiac. Sarutul care le face sa isi piarda mintile este cel frantuzesc, care le trezeste de fiecare data senzatii tulburatoare. Saruturile sale devin pasionale si extreme de senzuale, deoarece in dragoste le place sa ofere totul. Pestii nu se grabesc niciodata cand saruta, fiind adeptele unui sarut pe indelete, de lunga durata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am sa *** pe mata si normal ca si pe o bunaciune pe nume cristina

| psycho_5607 a răspuns:

Pasional.