| RockerChick a întrebat:

Hei, voi ce credeti: un sagetator (eu) este compatibil cu un nativ din zodia pesti (baiatul de care imi place )?

6 răspunsuri:
| Neinteresantul a răspuns:

La voi sagetatoarele nu prea conteaza zodia pana la o anumita varsta (25 de ani). Oricum nu puteti avea o relatie lunga si stabila, voi schimbati partenerii ca pe ciorapi. Va atasati de toti, va indragostiti repede, treceti la fapte apoi va despartiti de ei. Plangeti cateva zile si apoi incepeti o noua relatie. Si sunteti si un pic nimfo.

| Apocaliptic a răspuns:

EXCELENTA (100%) - Sagetator, Berbec, Leu
BUNA (80%) - Varsator, Balanta
DELICATA, RISCANTA (60%) - Pesti, Fecioara
DIFICILA, DAR INTERESANTA (50%) - Gemeni
DIFICILA, CU DATORII KARMICE (20%) - Rac, Taur
NERECOMANDABIL (10%) - Capricorn, Scorpion

http://www.acvaria.com/astro-zodia_sagetator.php?p=astrologie

| NotToday a răspuns:

Intreba-l pe el asta laughing

| FloriNk a răspuns:

Chestia asta este o tampenie co zodiile daca el te place si tu il placi atat conteaza.

| Georgescu_Albert_1995 a răspuns:

Wawlaughing dragostea nu tine cont de zodiilaughing daca iti place de un baiat si el te place conteaza ca tu esti sagetator si el pesti? compatibilitatea nu e in functie de zodie.Compatibilitatea se bazeaza pe sentimentele voastre. Succes!

| 9786 a răspuns:

Sincer nu puppy dog eyes u esti zodie de foc iar el de apa deci nu va prea potriviti din punct de vedere al zodiilor, da nu cred ca ar trebui sa-ti pese de zodie ci de prietenul tau daca u crezi ca va potriviti lasa-l dk de zodiac:d bafta si sa fiti ferikitibig hug dai funsita