| gemeni6226 a întrebat:

Este aici cineva din zodia pesti?

Răspuns Câştigător
| Catrice a răspuns:

De ce mi-ai furat ziua de naștere? laughing

22 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Taicameu dar nu e aici in TPU

| MihaelaDart a răspuns:

Si eu sunt pești.

| gemeni6226 explică (pentru MihaelaDart):

Stiu draga prietena, cred ca ti-am mai zis ca ma bucur ca te-am gasit.

| MihaelaDart a răspuns (pentru gemeni6226):

Am crezut că faci referire la altceva, suntem atâția utilizatori pe site, nu m-am gândit că în întrebarea data eram menționată big grin :*

| gemeni6226 explică (pentru MihaelaDart):

Pe tine te-am mentionat cand am scris ca deja am aici o prietena din zodia pestihappy tu erai acelahappy

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Cred că sunt câțiva pe aici...
Scrie in căsuta de "Caută întrebări și răspunsuri" (se află sus, in partea dreaptă, lângă "Pune o întrebare")
Scrii, de ex, "In ce zodii sunteti" si găsești răspunsuri multe la aceasta intrebare. Le citești, fie după relevanță, fie in ordine cronologică, cum îți place.

| gemeni6226 explică (pentru floresdemayo):

Multumesc am facut treaba asta dar multi din cei ce au raspuns la aceasta intrebare deja sunt utilizatori inactivi.

| Celcestietot a răspuns:

Eu nu.

| Nemessys a răspuns:

Zi mai exact ce personalitate sau ce profil psihologic vrei sa intalnesti?

| gemeni6226 explică (pentru Nemessys):

Am pe cineva din zodia pesti de care imi place f mult, imi plac f mult oamenii din aceasta zodie si as mai fi vrut sa-mi fac si aici niste prieteni sau prietene din aceasta zodie.Deja o prietena am de aici din zodia pestihappy.

| Nemessys a răspuns (pentru gemeni6226):

Fa-ti prietene care sa fie,, asa, asa, asa si asa" nu dupa zodii.

| gemeni6226 explică (pentru Nemessys):

Nu pot sa am si eu un moft? nici nu as fi femeie de nu as avea. Daca as fi stiut ca in loc sa primesc raspunsuri aici de la zodii din pesti primesc pusul la punct de catre tine nu as fi pus intrebarea. Daca viata asta mereu ar merge strict dupa logica si intelepciune ar fi cumplit de plictisitoare.

| Nemessys a răspuns (pentru gemeni6226):

Nu zic sa nu existe chestii de genu, dar viata reala este viata reala si punct.

| gemeni6226 explică (pentru Nemessys):

Eu sunt o fire foarte prietenoasa, am si am avut mereu prieteni si prietene din toate zodiile dar de aceea imi plac pestii pentru ca ei stiu sa-ti ofere si sentimente in schimb, pe cand restul zodiilor nu(in realitate aici nu).

| FreddieM a răspuns:

Da, eu sunt,, pesti". 11 martie

| gemeni6226 explică (pentru FreddieM):

Multumesc happynoi doi deja suntem prieteni dar ma bucur ca am aflat ca esti din zodia pesti.

| gemeni6226 explică (pentru Catrice):

Uite am reusit sa mai prind un pestisorhappy.

| Catrice a răspuns (pentru gemeni6226):

Nuuuuu nu ma prinde, sunt peștișorul de aur și vreau sa fiu liber! Îți voi îndeplini 3 dorințe!

| gemeni6226 explică (pentru Catrice):

Draguta poti fihappySigur ca esti libera! Daca omul tine la cineva il-o lasa liber.Sa fi tu sanatoasa si sa iti pastrezi mereu simtul umoruluihappy.

| Catrice a răspuns (pentru FreddieM):

De ce mi-ai furat ziua de naștere? laughing

| aumih16 a răspuns:

Eu sunt leu!

| gemeni6226 explică (pentru aumih16):

Toti leii au o fire extraordinar de mindra tatal meu era leu.

| CleanHeart a răspuns:

Si eu sunt din zodia pesti.