| missoana a întrebat:

Cum scoate Stefan cel Mare sabia din fantana?

Răspuns Câştigător
| User a răspuns:

Uda.

16 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

laughingUdalaughing
Asta o stiam de la colegamiu laughing

| elena a răspuns:

Uda.

| hândel a răspuns:

Uşurată, şi pregătită pentru runda a 2 a. laughing

| juniper a răspuns:

Se arunca in fantana si o scoate uda laughing

| DeNyyy a răspuns:

Uda...altfel cum sa o scoata

| criss:) a răspuns:

Uda si cu grija sa nu se taielaughing

| alexdop21 a răspuns:

Logic : stefan cel mare nu poate scoate (la prezent ) pentru ca e cam mort
Raspunsuri : Uda si/sai ruginita, de maner, cu ajutor, cu greu si asa mai departe big grin tongue

| LuS[z] a răspuns:

Cu galeatahee hee

| tim a răspuns:

Nu o mai scoate, ca a dat ortu'popii. Da poate o scoate cumva urmasul lui, care a dat in tribunal statu'roman si a revendicat moldova, ca urmas al urmasilor lui Stefan

| Macho a răspuns:

C2rmen - glumesti nu? laughing Sau chiar asa crezi ca o scoate?

| AllForOne a răspuns:

Uda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se arunca dupa ea in fantana, unde ar trebui sa se arunce si intrebarile astea, apoi m-as asigura eu sa pun cel mai rezistent capa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@c2rmen esti nesimtita.
Udabatting eyelashes tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@nebundupatine daca acest site va continua cu astfel de intrebari, nu stiu daca va mai fi ceva interesant de raspuns. Cum ar fi sa iau si eu glume de pe google, si apoi sa vin aici, sa ofer altora puncte?
@MachoMan, asa cred ca o scoate, deoarece nu a specificat cineva ca acea fanta ar fi cu apa...de unde stim ca nu e seaca?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu grija.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine, sare in fintina o ea si vine inapoi
ffff simplu