| Andradaaaaa a întrebat:

Cum scot banii de pe un card paypal? sau ii pot folosii numai la cumparaturi online?

1 răspuns:
| fantomel_1972 a răspuns:

Deci nu este card paypal in primul rand. Ai cont paypal ca sa poti scoate bani de pe contul de paypal trebuie sa ai neaparat card.Atasezi cardul(trebuie sa ai minim 1 euro) va fi facuta o tranzactie de catre paypal care va extrage acel euro si va fi un cod (din 4 cifre) de verificare. Dupa ce introduci acel cod unde iti va cere iti va aparea iti va aparea:
Account type: Personal
Status: Verified
si dupa vei putea da withdraw. baftawinking