| BotezatuAndrei2 a întrebat:

Cum se fac bani pe această platformă?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

O cumperi de la nenea proprietar si bagi reclama multa pe ea

| Lioana a răspuns:

Nu se fac bani pe aceasta platforma. Monedele virtuale obtinute pentru răspunsuri de calitate sunt rare si putine si nu prea poti cumpara nimic cu ele. Nici nu le poti aduna in timp pentru ca ca ele au termen de valabilitate si expira la un moment dat.

| LordCristobal a răspuns:

Nu se fac bani pe platforma asta.Pai daca se faceau bani TPU avea o reputatie mai buna si toti tinerii se imbulzeau sa faca bani de pe urma acestui site.

| RoxanaIoana108 a răspuns:

Buna! Nu se fac bani, insa se obtin monede virtuale pe care lw poti folosi cumparand lucrurile pe care le gasesti la "magazin premii". Acestea se obtin atunci când oferi raspunsuri de calitate, care sunt apreciate de creatori.

Succes!