| anonim_4396 a întrebat:

Cum se numea magarul lui pere noel

5 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Père Noël inseamna Mos Craciun in limba franceza. Iar Mos Craciun, se stie:are reni, nu magari.

| Tweety-love-Minnie a răspuns:

Care magar? raised eyebrows...pere noel nu inseamna mos craciun in franceza? laughing...nu cred ca a avut un magar. dar daca a avut scuze...nu stiu cum se numea. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Gaston

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Magarul lui mos craciunlaughingrolling on the floorin primul rand nu avea magari avea renilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai Pere Noel e Mos Craciun.Si se stie ca are reni...nu magarilaughing, parca Rudolf, dar daca ar fi avut vreun magar sigur s-ar fi numit Magarescu...