| Sebastian_Iova_1993 a întrebat:

Cum se numesc oamenii care te influenteaza?

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Oameni.

| darrio2007 a răspuns:

Influenti.

| AFR81 a răspuns:

Acum depinde si cum te influenteaza. Pe cei care o fac in mod negativ i-as numi manipulatori. Pe ceilalti, prieteni.

| LonelyLoner92 a răspuns:

Posesivi?

| Kaℓi a răspuns:

Pe cei care prin influenta lor pozitiva contribuie la dezvoltarea ta ii poti numi mentori.
Pe cei care te influenteaza negativ, probabil manipulatori.
Oamenii care in general, reusesc sa aiba o influenta asupra celorlalti, sunt persuasivi.

| UnBroken2016 a răspuns:

Poate te referi la manipulatori daca nu ce s-a spus in primul post.

| DiandraDya a răspuns:

Influenți laughing...sau nu am inteles eu intrebarea. tongue