| moftuliki a întrebat:

Cum se numeste cartierul din bukuresti, sector 5, de pe eroilor, piata operei? plzzz

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Cotroceni?

6 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

Daca in Bucuresti sunt orase, atunci Bucurestiul ce e? Tararolling on the floor?

Sunt cartierehappy

| Hombre a răspuns:

Trebuia sa iti ceri scuze fata de userii care au raspuns inainte de a modifica intrebarea. Ar fi apreciat mai mult gestul tau totodata intelegand in final incurcatura pe care ai facut-o.Alta data sa fii mai atenta la ce scrii, cum scrii(Bucuresti) lasa adaugirile inutile nu stiu, mah, etc pentru ca am convingerea ca stii gramatica fiind de familie buna.Nu imi lua in nume de rau observatia ci ca un sfat.

| Casiana a răspuns:

Pai cate orase sunt in Bucuresti?laughingBucuresti este deja oras...

| Frogie a răspuns:

Oras in Bucuresti? :O Poate ai vrut sa zici cartier!

| Lora_6439 a răspuns:

Ce oras? Bucuresti este orasul. Poate vrei sa spui cartier? Cartierul Cotroceni. Strazi din zona: Bulevardul Eroilor, Strada Elefterie, Carol Davila, Stirbei Voda...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O-o asa ceva n-am mai auzit pana acumlaughing