| Ancutss30 a întrebat:

Cum se numeste melodia aceea de aseara de la Next Top Model 2 cand au prezentat fetele printre oamenii aia "redusi mintali"? Funda.Era de la 30:58. FUNDA! http://burlacita.blogspot.com/......10_16.html

Răspuns Câştigător
| Deutzeuh a răspuns:

Am gasitoo:*. este aia cu momomond the world slow.sau ceva de genu.dar vreau sa fiui sigura k primesc fundita/.k multi nu mi-a dau.da-mi funda la ce am scris si iti trm melodia prin msj privat

2 răspunsuri:
| Deutzeuh a răspuns:

Si eu o caut...te rog eu mult daca o gasesti sa mi-a zici si mie...imi trm un mesaj. plz.si daca nu o gasesti o mai caut eu.si tio dau daca vrei

| Geoxu a răspuns:

Vreau si eu melodia. puppy dog eyes