| anonim_4396 a întrebat:

Cum se pune muzica pe Cdsad? am nero dar nu stiu dc nu merge cand vreau sa il ascult la combina.plz pasiicrying

4 răspunsuri:
| demonel a răspuns:

Intri in nero dai data faci sa scrie pe CD apoi adaugi muzica, dai Burn opresti toate prog. si cam atat

succes

| irbis a răspuns:

Poti sa faci doua tipuri de CD: CD audio si CD data. In mod normal ai nevoie de CD audio ca sa ascuti la combina. Pe un CD data incap zeci, sute de melodii, pe cand pe un CD audio incap doar 15-20, ca un CD cumparat. Daca vrei sa faci un CD cu muzica pe care sa o asculti la combina ai nevoie de CD audio. Nero are optiunea de a face CD audio si ar trebui sa o depistezi imediat ce pornesti programul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intri in nero, selectezi de sus CD, selectezi music si dupa aia audio cd dar vezi ca incap cam putine deoarece nu mai sunt mp3 le faci audio si incap cam maxim 25 de melodii dar depinde de cat de lunga este o melodie

| neacsumihai54 a răspuns:

Nero nu ma e cea fost odata uite aici raspunsul http://www.videotutorial.ro/? p=1295