| flori_6449 a întrebat:

Cum se trece la nivelul urmatorin farmerama?

2 răspunsuri:
| emonika98 a răspuns:

Nu e deloc greu trebuie sa plantezi cat mai multe plante si sa le recoltezi, daca ai vecini poti sa i feliciti si pe ei ca au trecut nivelul si castigi PE sau mai este o varianta sa castigi la roata norocului Pe.

| readysetnein a răspuns:

Pai trebuie sa plantezi foarte multe plante si pomi fructiferi si primesti puncte de experienta cu care daca strangi destule treci nivelul si pe parcurs primesti tot felul de animale si pomi.:-d