| GeorgianaC a întrebat:

Cum si de unde pot descarca aplicatii pe mobil? plz ajutati-ma!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca ai Samsung smartphone intra in Market sau in Samsung Apps direct de pe telefon.Cu netul deschis.Ai acolo aplicatii gratuite si cu plata. Daca ai Nokia intra in Ovi.

| Myssteriusthanlife a răspuns:

Buna :*

pai poti intra aici pe mobile9 trebuie sa scrii numele telefonului si iti apar o gramada de aplicatii

http://www.mobile9.com/
sa ai o zi buna :*:*

| tatdiana a răspuns:

Scrie pe google jocuri pentru marca ta de telefon, asa am gasit si eu