| Rose_2860 a întrebat:

Cum sterg o intrebare sau contul?

3 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Trimite un mesaj la contact@tpu.ro şi aşteaptă.

| Psihoyounger a răspuns:

Dacă ai vreo problemă pe TPU îi poţi lăsa un mesaj Ralucăi, adminu-ul site-ului prin mai multe moduri: fie îi laşi un mesaj privat. Pt a face acest lucru, vezi că sub sigla TPU este un chenar pe care scrie Trimite un Mesaj. Dai acolo şi îi scrii ce problemă ai. Ea îţi va răspunde tot printr-un mesaj. Iată link-ul: http://www.tpu.ro/utilizator/admin

Dacă nu, sus, în dreapta scrie CONTACT. Dai acolo şi ii laşi mesaj. Faci cum doreşti dar nu îţi şterge contul. Nu ne părăsi. Raluca îţi va rezolva orice problemă.

Sărbători fericite!

Psihoyounger

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
contact@tpu.ro sau CONTACT din pagina ta (partea dreaptă, sus) ori pe privat Ralucăi, adminul site-ului (RalucaTpuro).
Baftă.
Pa, pa.