| nothingelsematters a întrebat:

Cum sterg o poza de pe facebook care e la -filme si fotografii cu tine-? nu apare nici-o optiune pentru a o strege din cele aparute(eticheteaza., distribuie, descarca, adauga ca fotografie de profil si denunta aceasta fotografie)...
*

2 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Pozele de acolo sunt poze în care ești tu etichetată la alți utilizatori. Tot ce trebuie să faci este să te duci la Filme și fotografii cu tine, să apeși pe poza pe care vrei să o ștergi, iar apoi, dai pe "șterge eticheta", care se află puțin mai jos de poză. Baftă.

| nothingelsematters explică:

Am descopertit