| dianadiana02_2442 a întrebat:

Cum sterg persoanele care ma inspira de pe facebook?straight face
Fundita!;*

3 răspunsuri:
| Deleb a răspuns:

Nu inteleg ce vrei sa spui, dar ca sa stergi prieteni de pe facebook, dai pe profil si unde trebuia sa scrie +1 Add Friend sau ceva de genu apare Remove.

| negru30 a răspuns:

Tu stii ce inseamna cuvantul inspira?

| CosminCSM00 a răspuns:

Ce nu intelegeti ma? vrea sa stearga acea casuta in care a pus ea ce persoane o inspira...sincer sa fiu nici eu nu stiu si nici nu cred ca se poate sterge dar in dreapta la persoanele care te inspira ai o sageata, dai pe ea si alegi doar eu si dai save, asa toar tu o sa mai vezi persoanele care te inspira, nu si ceilalti