| amandina_9414 a întrebat:

Cum sterg un raspuns primit la o intrebare pusa de mine? e posibil?
Multumesc!

4 răspunsuri:
| Catalion a răspuns:

Ii spui lui Raluca, adminul site-ului aici: http://www.tpu.ro/contact

| DrViorel a răspuns:

Nu il poti sterge tu, dar poti face cerere sa fie sters, sau il raportezi daca e obscen sau batjocoritor sau alt gen de prost gust... O zi buna!

| adelutza_9680 a răspuns:

Tu nu il poti sterge.Trebuie sa te adresezi Ralucai, administratorul site-ului(sus, la contacte). Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Trebuie să te adresezi Ralucăi, adminul site-ului la contact@tpu.ro sau din pagina ta clic pe CONTACT ori pe privat.
Baftă.
Pa, pa.