| xewgdnfn a întrebat:

Cum sterg un vecin dp barn buddy? thinking Si inca ceva! De fiecare data cand intru pe TPU trebuie sa imi scriu user. ul si parola desi eu bifez acolo sa intru automat timp de 15 zile ...si nu merge si nu sh de ce? Funda pentru ambele raspunsuri :*!

5 răspunsuri:
| Madaliinaaa a răspuns:

Nu`ti sta contul bagat?straight faceAr trebui sa stea daca bifezi casuta.Mai incearca.Nu folosesti un pc public nu?

| xewgdnfn explică:

Nu, nu folosesc un pc public

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Marsi de aice ca nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu am doua conturi unu pe hi5 si altul pe facebook dar imi ramine cel pe hi5 si nu pot sa intru pe facebook!