| poluarect a întrebat:

Cum v-ati trezit de dimineata?

Răspuns Câştigător
| Kassandra1408 a răspuns:

Foarte bine dispusa. Am iesit la o plimbarica, am baut un ceai tare, ajut oamenii pe tpr si sunt fericita ca soarele straluceste atat de puternic. Vreau sa citesc si sa ma relaxez cat mai am vacanta pentru ca apoi trebuie sa invat pentru BAC.

10 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Bine! fff bine

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eu de abia acum m-am trezit laughing
Foarte bine!love struck Odihnita in sfarsit big grin

| User a răspuns:

Ud

lolita
| lolita a răspuns:

M-am trezit la repezeala, au venit sa-mi aduca masina de spalat si eu inca dormeam laughing

| asdgfhresry a răspuns:

M-a sculat alarma la telefon [kesha - blah blah] exact cand tata incerca sa ma scoale laughing a fost perfecta alarma laughing si am stat o ora sa ma gandesc la diferite lucruri, apoi am trecut la conversari pe calculator whistling

| andreea7520 a răspuns:

Sună încă mahmură, m-am trezit acum 15 minute şi mă doare capu... whistling

| Lady.Love a răspuns:

Sa vedem, m-am trezit...brusc! laughing

| Dizzy a răspuns:

Transpirata(din cauza unui vis ciudat), cu cartea langa mine deoarece cand am adormit citeamlaughing

| pretty27girl a răspuns:

Bine... de obicei ma trezesc f bine

| alexutza_2028 a răspuns:

Fericita dupa o noapte luuuuuuunga si speciala de dormit iar apoi am ajutat pe TPU