| anonim_4396 a întrebat:

Cum va arata viitorul.
http://www.descopera.ro/......enta-video

Răspuns Câştigător
| Dean1996 a răspuns:

Sincer nu ma mir, chiar cred ca va arata asalaughing.La cate sunt in ziua de azi, oricum sunt sigura ca peste vreo 10 ani,daca nu mai putin,lucrurile vor fi numai cu touch-screen,pentru ca este si usor de accesat, dar sunt foarte finute. Oricum mi se pare o idee bunathinkinglaughing

Sunt posibilitati, cu tehnologia din ziua de azi.

1 răspuns:
| Marynna a răspuns:

Foarte interesant.E foarte bine sa evoluam,dar oare toti vom putea sa avem asa ceva? Oare toti vom putea sa stam linistiti in timp ce robotii ne gatesc,ne fac curat,ne fac treaba?

In alta ordine de idei,s-ar putea sa ne plictisim daca vor face altii treaba in locul nostrulaughing

Dar mi-ar placea, recunosc, sa fie asa