| monicaaa17 a întrebat:

Cum vedeți voi romantismul?

6 răspunsuri:
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Îl văd bine, pare destul de romantic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Copilaresc/adolescentin. O persoana matura sa fie romantica, in special daca e vorba de sexul feminin e aiurea.

| Jus7t a răspuns:

Dacă e prea mult e scârbos.

| RAY a răspuns:

O ficțiune atât nu a existat asa ceva si nici nu există, cum femeile nu iubesc cu adv ele doar profită de ceea ce poseda barbati, ce romantism e asta sa fiu neutru si bărbați vor sex de la femei

| Felissa13Eden a răspuns:

Romantismul din filme este o exagerare, romantismul din viata reala se bazeaza pe: un gest mic de afectiune(o floare o data pe luna, o ciocolata), iesitul la restaurant din cand in cand, un film bun la cinema.Toata vrajeala cu petale de trandafir ce inconjoara patul, sau cada cu spuma roz e o abureala si atat."Romantismul" asta fictiv nu denota decat dorinta sexuala a partenerului, nu e iubire, e doar atractie fizica.

| Theo94 a răspuns:

Nu-l vad.